Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання фанери

Залишити заявку

  Лазерне різання фанери у Києві

  Широке застосування фанери у багатьох сферах виробництва виправдане доступною вартістю цього матеріалу та його характеристиками. Але механічна обробка сировини далеко не завжди призводить до отримання бажаних результатів – кромка кришиться, різу виходять не рівні та з різними дефектами кромки. Позбутися можливих проблем допомагає лазерне різання фанери, що користується особливим попитом. Дана технологія має на увазі відсутність прямого контакту ріжучого інструменту та матеріалу, завдяки чому має чимало переваг.

  Різання фанери: переваги застосування

  Різання фанери на лазерному обладнанні дозволяє отримувати вироби різного розміру, форми, складові громіздких конструкцій, дуже дрібні елементи. Висока деталізація одержуваної продукції приваблює замовників та виводить технологію у лідери. Верстати з ЧПУ дозволяють проводити не тільки лінійний розкрій, але часто застосовуються і для такої роботи, як фігурне різання з фанери, завдяки чому обладнання використовують для виготовлення деталей, до яких висуваються високі вимоги за критеріями точності, відповідності макету та якості.

  Різання з фанери на замовлення – це можливість провести саме таку обробку сировини, яка вам потрібна. Вплив випромінювача на матеріал відбувається під строгим контролем програмного управління, яке спрямовує промінь лазера точно в ті точки, які позначені внесеним до програми ескізом. Потужність лазера підбирається індивідуально з урахуванням особливостей проекту та самого матеріалу (товщина, глибина різу та інші параметри).

  Застосування лазерних різаків для розкрою фанери приваблює великою кількістю переваг:

  Лазерне різання фанери в Україні популярне і затребуване. Вона приходить на допомогу, при необхідності, отримати ідеальні деталі для різних конструкцій, вирізати невеликі номерки, жетони, таблички, деталі підставок. З фанери виготовляють декоративні та інтер’єрні вироби, панно, деталі підлогових покриттів, частини меблів. Для того, щоб маніпуляції з фанерою не викликали безліч складнощів – скористайтеся сучасними технологіями. Лазерне різання – найбільш актуальне з них.

  Вартість лазерного різання фанери

  Скільки коштує лазерне різання фанери – при формуванні ціни до уваги приймаються індивідуальні особливості замовлення, обсяги та терміновість робіт. Детальну інформацію дізнайтесь у менеджерів компанії TheGravix – з нами можна зв’язатися телефоном або залишивши заявку на сайті.

  Фанера при всій її простоті та доступності не є найпростішим для обробки матеріалом. При спробах її різати вручну або за допомогою механічних засобів (інструментів) часто відбувається порушення цілісності торця – матеріал кришиться, на ньому утворюються сколи, навколо робочого місця розлітається дрібний пил. Вплив лазера дозволяє уникнути всіх цих неприємностей, зробити роботу простіше, швидше, чистіше. Лазер випаровує частину сировини, залишаючи у себе тонкі рівні різи. Бажаєте гарно розрізати фанеру? Ріжте лазером.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.