Кошик

Безкоштовна доставка від 1500грн

TheGravix © 2023 . Всі права захищені.

Розробка та просування сайту SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на металі

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання на металі у Києві

  Кольорове лазерне гравіювання на металі – один із способів нанесення зображень на металеві вироби. Завдяки застосуванню сучасного високоточного лазерного обладнання малюнки та написи відрізняються ідеальною відповідністю макету, точністю, правильністю ліній, відсутністю дефектів. Таким чином можна прикрашати посуд, сувеніри, фляжки, наносити зображення на плати та мікросхеми, процесори. Замовити гравіювання на металі можна і для створення ювелірних прикрас – каблучок, кулонів, підвісок, браслетів, сережок. Нерідко лазером прикрашають леза ножів, наносять пам’ятні написи іншу сувенірну продукцію.

  Лазерне гравіювання фото на металі та нанесення написів, логотипів, брендування

  Гравірування виробів із металу – можливість створити унікальний подарунок. Вплив лазерного променя на матеріал викликає суттєве підвищення температури металу, завдяки чому на його поверхні з’являються «випалені» лінії, що складаються в рисунок, заданий програмою. Фахівцям вдається реалізовувати найскладнішу графіку, створюючи малюнки вишуканої форми та найскладніших обрисів. Речі набувають неповторного вигляду, таким методом можна створювати справжні шедеври.

  Одна з переваг використання лазера – здатність променя проникати навіть у важкодоступні місця оброблюваного предмета. На роботу не витрачається багато часу, відходи при лазерному гравіруванні практично відсутні, адже метал не вирізується, а виплавляється із загальної структури заготівлі.

  Вартість лазерного гравіювання на металі є доступною і дає можливість створювати будь-яку кількість предметів без надмірних витрат. Це найпопулярніший спосіб брендування металевих виробів, нанесення логотипів, назв компаній на корпоративні сувеніри, рекламну продукцію.

  Гравірування на металі – оптимальний вибір методу прикрашання металевих виробів як особистих цілей, так бізнесу. За допомогою обладнання можна гравіювати сталь, титан, латунь, дорогоцінні метали – золото, платину, срібло.

  Де використовується гравіювання по металу? Це затребуване рішення у багатьох сферах:

  Навіть найдрібніші деталі при використанні гравера не будуть пошкоджені. Майстри наносять написи на жетони для домашніх вихованців, обручки, таблички. За допомогою гравіювання лазером легко створити приємний подарунок близьким – індивідуальні шампури, ножі, чохли, фляги.

  Як прикрасити метал: якісне гравіювання в TheGravix

  Лазерне гравіювання на металі – один із напрямків діяльності компанії TheGravix у Києві. Наші фахівці мають великий досвід роботи з лазерним обладнанням та знайомі з усіма тонкощами використання гравера. Ми виконуємо індивідуальні та оптові замовлення у найкоротші терміни з точним дотриманням усіх нюансів макета. Лазерне гравіювання на металі в TheGravix – це гарантія якості та доступна ціна послуги, широкий вибір варіантів нанесення та допомога у розробці макетів.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.