Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання шкіри

Залишити заявку

  Лазерне різання шкіри у Києві

  Шкіряні вироби – класика, яка не виходить із моди. Одяг, взуття, сумки ремені, прикраси, гаманці та портмоне завжди у тренді. Вони підкреслюють добрий смак власника і служать довгі роки. Хороші шкіряні речі повинні бути ідеальними у кожній деталі і для обробки сировини вже давно не використовують традиційні методи. Різання шкіри лазером дозволяє здійснювати розкрій матеріалу точно з заданими параметрами, а також – отримувати вишукані візерунки, ажурні елементи, рівні краї з гладким зрізом. Раніше для прикрашання виробів зі шкіри застосовували прес та вирубку. Тепер для цих цілей використовують лазерне обладнання – верстати з ЧПУ, що допомагають зробити результати обробки ідеальними.

  Різання шкіри на лазерному верстаті: можливості та переваги технології

  Різання шкіри та гравіювання на ній за допомогою лазера дозволяють отримувати красиві візерунки та здійснювати різання з мінімальними втратами сировини. Це швидко, економічно, красиво, вигідно. Якість кожної отриманої деталі на висоті – різання шкіри лазером дозволяє уникнути нерівностей країв, повну відповідність отриманого виробу викрійці, відсутність дефектів кромки. Зріз виходить рівний, гладкий, точний.

  Виробники сьогодні використовують лазерне різання з ЧПУ для створення різних видів продукції зі шкіри. Це і одяг, і взуття, і аксесуари, і чохли на автомобільні крісла чи меблі. Товарів багато, і вони дуже різні, але якість розкрою шкіри завжди максимальна.

  Чому варто замовити різання на лазерному устаткуванні для розкрою шкіри? Є чимало причин для такого вибору і серед них:

  Лазерне різання шкіри – напрямок, який дозволяє проводити фігурний розкрій матеріалу, здійснювати його перфорацію, наносити візерунки робити отвори. Замовити послугу ви можете у компанії TheGravix – центрі лазерного різання у Києві. Ми приймаємо замовлення онлайн та по телефону, беремося за роботу різного рівня складності. Для наших клієнтів – оперативне якісне лазерне різання шкіри, доступна ціна послуги та гарантія відповідності результату необхідним параметрам. Наші дизайнери при необхідності допоможуть створити макет та викрійки, розробити ескіз логотипу чи товарного знаку для брендування виробів, а також виконають гравіювання на шкірі.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.