Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на предметах

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання на предметах у Києві

  Механічна обробка матеріалів часто не дає результату, на який розраховує замовник, а якщо ідеальних ліній вдається досягти, то вартість такої роботи точно не буде низькою. Студія TheGravix пропонує скористатися альтернативними методами та замовити обробку практично всіх видів матеріалів на лазерному обладнанні.

  На чому спеціалізується центр гравірування? Ми використовуємо найсучасніші технології для різання та розкрою матеріалів – ПЕТ, полістиролу, дерева пінопласту, шкіри, тканини, ізолону, акрилу, фанери, паперу, картону. Звернувшись до центру лазерного гравіювання TheGravix ви також можете замовити друк на склі, пластиці, ПВХ, акрилі та лазерне гравіювання на всіх типах основ.

  У своїй роботі ми використовуємо сучасне високотехнологічне обладнання, завдяки якому нам вдається виконувати роботу максимально ефективно і в короткі терміни.

  Що таке лазерне гравіювання? Це досить тонка та гнучка технологія, яка допомагає створювати на поверхні предметів точні зображення будь-якого розміру. Картинка може бути виражена різною мірою – від легкого маркування до глибокої дії на матеріал. При роботі лазерним гравером тепловий вплив на сировину мінімальний, що дозволяє зберегти форму, колір та інші характеристики основи під гравіювання у первісному вигляді.

  Студія якісного лазерного гравіювання допомагає створювати вироби, які легко та зручно можна використовувати як:

  Для різання ми використовуємо лазер високої потужності, що допомагає проводити роботи з високою швидкістю та без втрат матеріалу. Всі лінії різу мають точні розміри та ідеально збігаються із заданими параметрами, завдяки чому з таких деталей можна виготовляти вироби «без швів» із досконалими стиками. Лазер дає можливість отримувати продукцію завжди високої якості і здатний впоратися з розкроєм тих матеріалів, різання яких звичайним способом зазвичай спричиняє труднощі.

  Центр лазерного різання та гравіювання TheGravix: скористатися послугами фахівців легко

  Наша студія лазерного різання та гравіювання приймає замовлення як у звичайному режимі, так і у форматі онлайн. Ви можете зв’язатися з нашими консультантами для узгодження деталей роботи та замовити лазерне гравіювання, різання або друк на вироби у необхідній кількості. Надайте нам макети зображень або розробте їх разом із дизайнером студії.

  Центр TheGravix – професіонал лазерного гравіювання та різання. Ми приймаємо в роботу індивідуальні проекти та замовлення на виготовлення оптової кількості предметів.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.