Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання поролону

Залишити заявку

  Лазерне різання поролону в Києві

  Поролон – еластичний спінений поліуретан універсального призначення. 90% структури матеріалу – повітря, завдяки чому сировина відрізняється мінімальною вагою, м’якістю та служить відмінним амортизатором. Поролон – пружний, еластичний матеріал з гарною повітропроникністю. Його часто використовують як елемент упаковки для забезпечення захисту вмісту від пошкоджень внаслідок ударів, тряски, падінь.

  Як різати поролон? Лазерне різання поролону випереджає за популярністю механічний спосіб розкрою, адже дозволяє уникнути отримання великої кількості відходів, до того ж:

  Як різати поролон?

  Лазерне різання поролону випереджає за популярністю механічний спосіб розкрою, адже дозволяє уникнути отримання великої кількості відходів, до того ж:

  Поролон широко користується попитом і вироби з нього застосовуються повсюдно. Це не тільки пакувальний матеріал – це популярне рішення для утеплення, набивання м’яких меблів та іграшок, виробництва господарських товарів, шумоізоляційних плит.

  Різання поролону лазером – економічно вигідне рішення. Відсутність відходів та шлюбу, висока швидкість обробки великих тиражів виробів, безшумність – гідні аргументи за застосування лазера.

  Різання поролону для виробництва різних видів продукції в Україні – це послуга, що надається компанією TheGravix. Ми виконаємо великий обсяг робіт у найкоротші терміни, проведемо розкрій у точній відповідності заданим параметрам та відправимо готову продукцію у будь-який куточок країни. Замовляйте онлайн – це швидко та зручно.

  Поролон захищає від вологи, від подряпин (при контакті з абразивними поверхнями), від перепадів температур. Цей матеріал універсальний, коштує недорого, не викликає труднощів за необхідності створення розрізів лазером. Замовляйте розкрій поролону в TheGravix – наші спеціалісти виконують різання будь-якої складності.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.