Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Друк на ПВХ

Залишити заявку

  Друк на ПВХ у Києві

  ПВХ (полівінілхлорид) – один з різновидів пластику, що характеризується гладкістю поверхні та білим кольором. Товщина листів ПВХ становить від 1 до 10 мм. Це складнозаймистий матеріал, який часто застосовують для створення інтер’єрних елементів. ПВХ приваблює споживачів високою міцністю, невеликою вагою, простотою обробки та доступною ціною. До того ж білі вироби легко можна прикрасити красивими зображеннями.

  Кольоровий друк ПВХ – популярний спосіб створення стильних виробів. Малюнки можуть бути різними – завдяки застосуванню сучасних технологій вдається реалізувати навіть найоригінальніші ідеї.

  Де використовується друк на ПВХ, яка ціна послуги та де можна замовити виробництво продукції? Для нанесення на поверхню пластику зображень використовують спеціальне обладнання та ультрафіолетове чорнило, яке твердне незабаром після нанесення і забезпечує високу стійкість картинки. Друк на ПВХ у Києві здійснює компанія TheGravix, що спеціалізується на застосуванні сучасних технологій обробки матеріалів.

  Чому варто віддати перевагу друку на ПВХ іншим методам оформлення продукції? Готові вироби мають ряд переваг:

  До того ж, на друк на ПВХ у Києві встановлено доступну ціну – ви можете замовити будь-який тираж продукції за прийнятною вартістю та отримати гарантію оперативного виконання замовлення та високої якості кожного з виробів. Технологія ультрафіолетового друку дозволяє отримувати фотографічну точність зображень, ідеальні лінії без дефектів.

  Наші клієнти можуть залишити заявку на послугу на сайті або зателефонуємо нам. Консультанти компанії нададуть детальну інформацію про пропозицію, а наші дизайнери за необхідності допоможуть скласти макет зображення.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.