Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на шкірі

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання на шкірі у Києві

  Шкіра – матеріал, що використовується виготовлення широкого спектра продукції. Це і сумки, і куртки, і чохли на меблі, і багато інших товарів, які постійно використовуються в побуті і на виробництвах. Шкіряні речі мають привабливий вигляд, вони стійкі до стирання, довговічні. Такі вироби нерідко прикрашають різними зображеннями та написами. Для того, щоб картинка була стійкою та естетичною, рекомендуємо вибрати ефективний метод нанесення зображень на шкіряні вироби – гравіювання лазером на шкірі.

  Ця технологія працює за принципом випалювання. Високі температури впливу лазерного променя на матеріал розплавляють верхній шар шкіри по зазначених лініях. Результат – повний збіг отриманого малюнка та макета, відсутність дефектів та неточностей, висока якість картинки, її стійкість до різних впливів ззовні.

  Лазерне гравіювання на шкірі в Києві – один із напрямків діяльності компанії TheGravix. Ви можете замовити гравіювання онлайн – залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з вами для узгодження деталей.

  Які шкіряні вироби варто прикрасити лазером? Це:

  Лазерне гравіювання на шкірі в TheGravix – це приємна ціна та зручність оформлення замовлення. Лазер не ушкоджує покриття поза зоною впливу, допомагає отримати ефект випалювання або вдавлювання малюнка. Це красиво, модно, практично. Створюйте унікальні речі із TheGravix.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.