Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Друк на акрилі

Залишити заявку

  Друк на акрилі у Києві

  Акріл – матеріал преміальної якості з унікальною текстурою. Ідеально гладка поверхня акрилу дозволяє отримувати красиві, вишукані, витончені зображення, чим часто користуються розробники рекламної продукції. Такі носії інформації не залишаться непоміченими!

  Не менш актуальний друк на акрилі, що здійснюється в Києві, і для виробництва інтер’єрних предметів. Декоративні перегородки, панелі, елементи меблів з розписаним акрилом мають величезний попит у споживачів.

  Друк на акрилі приваблює своєю вартістю – ціна послуги доступна і дає можливість виготовити продукцію без серйозних втрат бюджету.

  Крім цього слід зазначити й інші переваги технології:

  Якщо вам необхідно нанести картинку на акрил – друк на матеріалі стане найкращим рішенням. Обробка не займає багато часу, друк проводиться швидко, можлива у великих тиражах або за індивідуальними макетами. Нанести картинку можна як з одного боку листа, так і з обох.

  Замовити друк на акрил пропонує компанія TheGravix. Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті – ми передзвонимо вам, щоб узгодити деталі співпраці.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.