Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

УФ друк

Залишити заявку

  УФ друк для якісних та довговічних зображень у Києві

  Ультрафіолетовий друк – один із нових напрямків у сфері поліграфії. Технологія дозволяє наносити зображення на вироби із різних матеріалів, у тому числі скла, пластику, акрилу, ПВХ. Серед переваг УФ-друку варто відзначити оперативність виконання замовлень, ефектність малюнків, що одержуються, довговічність і надійність зображень. Для друку використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що забезпечує можливість отримувати продукцію з низкою переваг:

  Ультрафіолетовий друк має на увазі пряму дію на матеріал, що дозволяє досягати високої точності картинки.

  Як це працює? Картинки наносяться на основу за допомогою спеціальних барвників (чорнил), які під впливом ультрафіолетових променів твердніють. Переносити картинку можна не тільки на гладкі поверхні, але і на предмети з шорсткою, ребристою текстурою. Можливе виготовлення виробів складної форми, при цьому не будуть похибки, шлюб, просвіти, пропуски кольору. Висока деталізація при такому способі перенесення зображень дозволяє замовити друк для виготовлення сувенірів з фотографіями, дрібними логотипами та іншими картинками або написами.

  Ультрафіолетовий друк повністю автоматизований. Для перенесення зображень використовуються сучасні комп’ютерні програми, що дозволяють отримувати результат високої якості та точності. Для отримання чіткого контуру можна використовувати лазер.

  Сайт TheGravix – просте замовлення уф друку

  Сьогодні ви можете замовити послугу «Ультрафіолетовий друк» онлайн. Менеджери компанії TheGravix нададуть детальну інформацію про послугу та допоможуть оформити замовлення на виготовлення необхідних вам товарів. Ми наносимо зображення на скло акрил, ПВХ та пластик, створюємо сувенірну продукцію, брендовані товари та унікальні подарунки. УФ-друк сьогодні доступний у будь-якому регіоні – замовляйте: нами організовано швидку доставку готової продукції по Україні.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.