Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на склі

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання на склі у Києві

  Скло – один із тих матеріалів, які вимагають серйозного підходу при виборі способу обробки. Крихка, але, в той же час, міцна сировина, непросто перетворити – для цього доводиться застосовувати складне технічне оснащення та великий досвід майстрів. Один з таких методів – лазерне гравіювання на склі, яке в Києві набуло великої популярності. Гравер допомагає нанести на скляну поверхню різні зображення, завдяки чому вдається створювати унікальні дизайни на келихах, пляшках, скляних чашках, вазах та інших виробах, які найчастіше використовують у побуті або подають як практичні та красиві сувеніри.

  Сьогодні популярне лазерне гравіювання фото на склі. Підготовлений макет, що повністю відповідає вихідній фотографії, завантажується в комп’ютерну програму, після чого за допомогою гравера реалізується на поверхні виробу. Такі фото довговічні, привабливі, виглядають оригінально та дуже стильно. Створюйте дивовижні речі сьогодні це нескладно.

  Що можна завдати на скло? Метод дозволяє прикрашати вироби різними:

  Де замовити гравіювання?

  У Києві гравіювання на скло завдає компанія TheGravix. Ми приймаємо замовлення онлайн з усіх куточків України та виконуємо роботу в найкоротші терміни. Ви можете замовити гравіювання на склі лазером у необхідному тиражі та у відповідність з вашим макетом. Якщо ж його немає – наші дизайнери допоможуть вирішити проблему швидко та професійно.

  Лазерне гравіювання на склі – це доступна ціна та завжди висока якість. У процесі виготовлення продукції ми залишаємось на зв’язку з вами та погоджуємо кожну деталь. Будьте певні – ваші скляні вироби будуть ідеальними.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.