Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання акрилу

Залишити заявку

  Лазерне різання акрилу в Києві та Україні

  Різання оргскла лазером – оптимальне рішення для розкрою акрилових заготовок, що дозволяє вирізати з акрилу вироби складної форми з максимальною точністю та якістю ліній. Завдяки характеристикам лазерного обладнання дана технологія дозволяє створювати предмети мінімального розміру та складних конфігурацій без дефектів та пошкоджень. Цей метод широко використовується під час виробництва різноманітних табличок, сувенірів, рекламних предметів, трафаретів, інтер’єрних елементів, зовнішньої реклами, вивісок, електронних панелей та інших.

  Різання акрилу лазером дозволяє отримувати найбільш точний, рівний контур без шорсткості, оплавлення, зміни кольору. Втрати матеріалу за такої обробки мінімальні. Лазерний промінь здатний проникати навіть у важкодоступні місця виробів, виробляючи розрізи там, де іншим інструментом з роботою впоратися неможливо.

  Фігурне різання оргскла – створюйте унікальні предмети

  Технологія на акрил лазером не вимагає проведення додаткової обробки продукції та шліфування торців. Розкрій проводиться на спеціальних верстатах з комп’ютерним програмуванням, завдяки чому всі лінії різання точно відповідають тим, що передбачені макетом. Фахівцям вдається створювати деталі, що ідеально відповідають заданим параметрам, що неможливо без застосування високоточного обладнання.

  Лазерне різання кольорового оргскла приходить на допомогу в різних випадках – при необхідності створити унікальний подарунок, великий тираж сувенірної продукції, ексклюзивні деталі. Різання з оргскла має неабияку кількість переваг:

  Процес розкрою оргскла максимально автоматизований. За допомогою точно спрямованого лазерного променя проводиться випаровування частини матеріалу з поверхні заготовки до отримання нарізного різу. Матеріал при цьому не обсипається, не кришиться, на торцях немає шорсткості. Результат – красиві точні різи в повній відповідності заданим параметрам.

  Різання акрилу на замовлення доступне по всій території України.

  Акрил – матеріал, різання якого може бути ускладнене безліччю факторів, серед яких – міцність сировини та її здатність розфарбовуватись при механічному впливі. Для різання лазером використовують листи та заготівлі невеликої товщини (до 10 мм). Результатом такої роботи є економія матеріалу, швидкі терміни виготовлення великих тиражів виробів, висока точність кожної лінії.

  Компанія TheGravix пропонує обробити лазером оргскло різними способами – різання, гравіювання для нанесення візерунків на вигідних для замовника умовах – доступна ціна та гарантована якість. Замовлення ми приймаємо онлайн – залиште заявку на сайті і зв’яжемося з вами для узгодження деталей.

  TheGravix – це команда професіоналів із великим досвідом роботи з лазерним обладнанням. Ми допоможемо вам скоротити витрати на виробництво продукції з акрилу та отримати вироби точно вчасно.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.