Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

УФ-друк на олівцях

Подайте заявку

  УФ-друк на олівцях дозволяє створювати стильні та недорогі сувеніри, які актуальні і як персональний подарунок, і як елемент маркетингової кампанії. Що це за спосіб нанесення зображень на предмети?

  Для створення написів і малюнків використовуються спеціальні фарби, які тверднуть під впливом УФ-випромінювання. Барвник, нанесений на поверхню виробу методом струменевого друку, утворює найтоншу плівку, яка щільно фіксується на основі. При цьому фарба не проникає в саму структуру матеріалу, а запечатується на його верхньому шарі. Ви можете замовити УФ (ультрафіолетовий) друк на олівці в різному обсязі – великим і малим тиражем, а також з використанням чорнила різних кольорів, в тому числі білого.

  Чому варто віддати перевагу УФ-друку перед аналогами? Ця технологія має багато переваг:

  Лазерне гравірування на замовлення – послуга, якою часто користуються виробники найрізноманітніших товарів. Цей метод дозволяє проводити лазерну обробку поверхні швидко, безпечно і без додаткових витрат. При цьому не відбувається зміни кольору матеріалу, його структури. У зоні обробки може бути невелике розплавлення матеріалу, непомітне неозброєним оком і збільшення плавності і краси ліній.

  Ще один плюс – доступна ціна УФ-друку на олівці. Висока швидкість роботи в поєднанні з приємними цінами роблять цей вид брендування письмових приладів найбільш вигідним і зручним. І якщо пам’ятати, що для друку не потрібна додрукарська підготовка, що заощаджує гроші та час, то кращого рішення точно немає. Як замовити друк на олівцях? Залиште заявку на сайті TheGravix і наш менеджер зв’яжеться з вами для узгодження деталей співпраці.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.