Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання шпону

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання шпону в Києві

  Шпон – натуральний матеріал, що є тонким шаром деревини. Шпон часто застосовують для виготовлення різних декоративних виробів, візиток, табличок, меблів. Для обробки сировини компанія TheGravix застосовує сучасне обладнання, що забезпечує економічний та швидкий розкрій із можливістю створення геометрично складних фігур. Лазерне різання та гравіювання такого матеріалу, як шпон, дає можливість досягати високого ступеня деталізації виробів та прикрашати їх різними зображеннями з максимально точним промальовуванням.

  Листи шпону мають невелику товщину, через що легко піддаються пошкодженням при механічній обробці. Різання лазером дозволяє уникнути появи сколів, тріщин та інших дефектів, що безпосередньо впливають на зовнішній вигляд і вартість виробів. Знижується до мінімуму та кількість відходів, завдяки чому лазерне гравіювання на шпон та порізка лазером є найбільш економічними та вигідними методами роботи з матеріалом.

  Лазерне гравіювання шпону – це доступна ціна та ряд інших переваг:

  Лазерне різання шпону – методика, що дозволяє уникнути поділу тонкого шару деревини на пласти та їх пошкодження. Такий спосіб приходить на допомогу, коли необхідно виготовити продукцію високої якості. Відсутність будь-яких побічних явищ робить лазерну обробку найкращим способом створення стильного інтер’єрного декору, дверних полотен, стільниць для столів та інших меблів. Дрібні предмети зі шпону також дивують своєю точністю та красою.

  Замовити лазерне гравіювання та різання шпону ви можете онлайн з будь-якої точки України. Залишіть заявку на сайті TheGravix або зателефонуйте нам.

  TheGravix – креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.