Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на клавіатурі

Залишити заявку

  Гравіювання клавіатури: що це і навіщо вона потрібна

  Комп’ютер – найкращий друг людини. Без нього сьогодні складно вирішити будь-яке завдання, чи то робочі моменти, чи покупка побутової техніки, спілкування з друзями чи робочі контакти з партнерами. Комп’ютерна техніка активно використовується представниками всіх поколінь і сліди експлуатації вже дуже швидко стають помітними. Що робити, якщо літери на клавіатурі зникли? Можна використовувати спеціальні наклейки, але варто очікувати, що незабаром і вони стануть непридатними. А можна – замовити гравіювання символів на клавіатурі. Ця технологія дозволить отримати стійкий у часі результат.

  Коли ще може стати у нагоді лазерне гравіювання клавіатури в Києві? Ця послуга користується попитом і для нової техніки – комп’ютерів, ноутбуків .планшетів, привезених з-за кордону і не мають необхідної вам мовної розкладки. Бажаєте нанести на клавіші літери потрібною вам мовою? Лазерне нанесення букв на клавіатуру допоможе вирішити задачу швидко та надійно.

  Як проводиться гравіювання символів на клавіатуру ноутбука

  У процесі експлуатації поверхню “клави” виявляється постійне інтенсивне вплив. Власники техніки знають, наскільки швидко стираються нанесені фарбою символи та потрібне їхнє оновлення. До того ж такий матеріал, як пластик, з якого виготовлені клавіші, не допускає агресивної роботи над створенням довговічних позначень. Як вчинити?

  Гравіювання лазером клавіатури приваблює ціною та якістю результату. Цей метод дає можливість нанести зображення на клавіші різних варіантів комп’ютерної техніки:

  Як гравіювати клавіші?

  Компанія TheGravix використовує сучасні верстати для лазерного гравіювання. Після введення завдання у ЧПУ промінь лазера впливає точно по позначених контурах, не проникаючи вглиб матеріалу, але залишаючи помітні сліди на поверхні кнопок. Таке гравіювання має цілу низку переваг:

  Гравірувати можна як клавіші, а й сам пластиковий корпус. Зробіть свій macbook персоналізованим, брендуйте клавіатури комп’ютерів, підпишіть подарунок близькій людині. Вибирайте будь-який дизайн, шрифт, колір. Робота виконується в індивідуальному режимі і ми готові прийняти та виконати навіть найнезвичайніші та найскладніші бажання. Якісне лазерне гравіювання клавіатури – це доступна вартість, відсутність помилок та оперативність виконання замовлень.

  Лазер наносить зображення з максимальною точністю – до мікронів. Будьте певні – кожна буква і кожен символ будуть знаходитися в точно визначених для них місцях. Гравіювання може бути виконане на всіх моделях ноутбуків. Нанесення зображень на Mac нічим не відрізняється від гравірування інших моделей ноутів. Відрізнятися може колір букв – він залежатиме від відтінку пластику, який використовується при виробництві корпусу техніки.

  Лазерне гравіювання букв на клавіатурі ноутбука: як замовити

  Ми приймаємо заявки онлайн та по телефону. Ви можете легко оформити замовлення на гравіювання клавіатури на сайті або зв’язатися з нами в робочий час. Ми гарантуємо високу якість виконання замовлень, швидке вирішення поставлених завдань та приємні ціни. Доставка готової продукції здійснюється по всій території України.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.