Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання дерева

Залишити заявку

  Лазерне різання по дереву

  Деревина – один із найбільш затребуваних та широко використовуваних природних матеріалів. З дерева виготовляють всі – меблі, предмети інтер’єру та елементи ландшафтного дизайну, канцелярське приладдя, вивіски, таблички та ін. Дерево активно використовують навіть при створенні прикрас та посуду! Для того щоб вироби, незалежно від їх форми та розміру, мали привабливий вигляд, служили довго та надійно, необхідно подбати про їхню якість. І робити це слід ще на етапі розкрою матеріалу.

  За допомогою технології лазерного різання обробка дерева стає простою та ефективною. У процесі різання на матеріал не виявляється механічної дії – розкрій проводиться без прямого контакту сировини та інструменту. Промінь випромінювача нагріває поверхню дерева до такої температури, за якої дерево не горить, а випаровується без наслідків. Поверхня залишається чистою, гладкою, з рівними різами.

  Застосування такого інструменту, як лазер робить проведення маніпуляцій з деревом максимально простим:

  Різання дерева, із застосуванням лазерного обладнання дозволяє створювати конструкції різних розмірів і складності. Це не лише предмети побуту, а й рекламні щити, елементи архітектурних ансамблів та інших проектів. Фігурне різання по дереву дає можливість створювати унікальні предмети декору, стильні меблі, прикраси, аксесуари, різьблені шкатулки. Різання на замовлення – універсальна послуга для вашого бізнесу.

  Як замовити послуги лазерного різання дерева

  Компанія TheGravix надає послуги лазерного різання деревини на вигідних для замовника умовах. Ми приймаємо в роботу замовлення будь-яких обсягів та всіх типів складності. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном або онлайн, надіслати макет розкрою на електронну пошту та отримати готову продукцію у зручному для цього місці (доставка можлива по всій території України). Отримати детальну інформацію легко у наших менеджерів – зв’яжіться з нами для уточнення всіх нюансів, що вас цікавлять.

  Різання з дерева лазером: переваги технології

  Лазерне різання по дереву – це висока швидкість виробництва продукції, гарантована якість та доступна ціна. Технологія повністю автоматизована – оператору достатньо внести дані про розкрою у комп’ютер та включити обладнання. Заготівлі не потрібно фіксувати, адже безпосереднього контакту з іншими предметами немає. Всі різи виходять рівними, при розпилюванні не летить пил, краї різів виходять запечатаними високою температурою. Потужність лазера підбирається індивідуально, тому незалежно від породи дерева, товщини заготівлі та інших нюансів результат завжди буде ідеальним.

  Лазерне різання дозволяє створювати шедеври із простих шматочків дерева. Це ажурний декор, стильні таблички, номерки, гральні кістки та інші вироби, які зачаровують своєю точністю та вишуканістю роботи майстра. Сьогодні отримати подібний результат можна швидко та недорого – скористайтесь лазером. Це справжній гуру в області різьблення.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.