Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Друк на склі

Залишити заявку

  Друк на склі у Києві

  Лазерне гравіювання та кольоровий друк на склі – затребувана технологія для нанесення зображень на скляні поверхні. Такий спосіб прикраси твердого та досить крихкого матеріалу дозволяє створювати унікальні декоративні елементи – предмети інтер’єру, сувенірну продукцію, календарі, фото, картини, а також – елементи різноманітних виробничих видів обладнання, міжкімнатні двері зі скляними вставками та іншу продукцію.

  Лазерний друк на склі із застосуванням уф-чорнил дозволяє реалізувати найкреативніші та оригінальні ідеї та фантазії, створити справжні шедеври, що дивують тонкістю та точністю ліній, насиченістю кольорів, різноманітністю колірної палітри. За допомогою даної технології можна намалювати будь-яку картинку, напис, створити ексклюзивний подарунок будь-яких розмірів. Нерідко на скляну основу наносять корпоративну символіку для брендування (наприклад, красиві скляні флешки є стильним презентом клієнтам), фотографії в будь-якому форматі – такі портрети можна подавати на ювілеї, весілля або на честь іншого торжества.

  Друк на склі в Києві користується попитом, що постійно зростає. І ця популярність легко зрозуміла:

  Замовляючи друк на скляній продукції ви отримуєте безперечну вигоду: вироби без дефектів, з яскравими красивими, точними картинками за приємною вартістю та в найкоротші терміни. Спеціалісти компанії TheGravix приймають замовлення на друк на склі будь-якої складності. Вибирайте сучасні технології – отримуйте якісний результат.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.