Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Друк на склі

Залишити заявку

    Друк на склі у Києві

    Лазерне гравіювання та кольоровий друк на склі – затребувана технологія для нанесення зображень на скляні поверхні. Такий спосіб прикраси твердого та досить крихкого матеріалу дозволяє створювати унікальні декоративні елементи – предмети інтер’єру, сувенірну продукцію, календарі, фото, картини, а також – елементи різноманітних виробничих видів обладнання, міжкімнатні двері зі скляними вставками та іншу продукцію.

    Лазерний друк на склі із застосуванням уф-чорнил дозволяє реалізувати найкреативніші та оригінальні ідеї та фантазії, створити справжні шедеври, що дивують тонкістю та точністю ліній, насиченістю кольорів, різноманітністю колірної палітри. За допомогою даної технології можна намалювати будь-яку картинку, напис, створити ексклюзивний подарунок будь-яких розмірів. Нерідко на скляну основу наносять корпоративну символіку для брендування (наприклад, красиві скляні флешки є стильним презентом клієнтам), фотографії в будь-якому форматі – такі портрети можна подавати на ювілеї, весілля або на честь іншого торжества.

    Друк на склі в Києві користується попитом, що постійно зростає. І ця популярність легко зрозуміла:

    Замовляючи друк на скляній продукції ви отримуєте безперечну вигоду: вироби без дефектів, з яскравими красивими, точними картинками за приємною вартістю та в найкоротші терміни. Спеціалісти компанії TheGravix приймають замовлення на друк на склі будь-якої складності. Вибирайте сучасні технології – отримуйте якісний результат.

    ПортфолІо

    Приклади робіт

    Інші

    Наші послуги

    Співробітництво

    Є проєкт?
    Давайте обговоримо.

    TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.