Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на дереві

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання по дереву у Києві

  Лазерне гравіювання дерева – нанесення на поверхню дерев’яних виробів зображень методом випалювання невеликої кількості матеріалу. Подібна робота вимагає врахування безлічі особливостей та дотримання тонкощів обробки. На відміну від застосування звичайних технологій випалювання, робота лазером дозволяє отримати зображення високої точності з промальовуванням дрібних деталей і ліній.

  Лазерне гравіювання дає можливість наносити зображення на дерево для виготовлення наступних видів продукції:

  Це лише короткий список виробів. які можна прикрашати за допомогою лазерного обладнання. Малюнки виходять тонкими, точними, без дефектів та оплавленостей. Сам гравер не контактує безпосередньо з основою, промінь проникає навіть на важкодоступні ділянки поверхні.

  Лазерне гравіювання на дереві: переваги технології

  Лазерне гравіювання дає можливість створювати унікальні шедеври – фото на дереві, репродукції відомих полотен, дипломи, упаковки, різьблені шкатулки. Лазерний верстат застосовується для оформлення як готових виробів, так і листів деревини для подальшої обробки та різання.

  Чому саме лазерне гравіювання дерева в Києві користується більшою популярністю, ніж інші методи різьблення? Ця послуга дозволяє створювати заготівлі з мінімальними втратами матеріалу, завдяки чому її можна назвати економічним методом з аналогів. Лазер може працювати у різних режимах потужності, створюючи глибші чи поверхневі лінії. Таким чином, вдається “малювати” картинки будь-якої складності та конфігурації з детальною деталізацією.

  Лазерне гравіювання на дерев'яних виробах – це:

  Результат роботи гравера багато в чому залежить від вихідних даних, наприклад, від деревини, що використовується, і особливостей макета. Але він завжди якісний, адже у TheGravix працюють професіонали.

  Лазерне гравіювання по дереву дозволяє переносити на дерев’яні основи фото, дрібний текст, логотипи та емблеми. Таким зображенням не страшні волога, ультрафіолет, механічні навантаження, час. Вони зберігають свою привабливість тривалий термін.

  Лазерне гравіювання по дереву: ціна та замовлення послуги в Україні.

  Вироби, виконані за допомогою лазерного гравіювання по дереву, можна купити повсюдно. Ми пропонуємо вам замовити виконання робіт за доступною ціною та з гарантією якості. Ми приймаємо замовлення на гравіювання на різних породах дерева та в будь-якій кількості – це може бути як індивідуальне нанесення, так і оптова обробка предметів.

  Компанія TheGravix виконує роботи з різання та гравіювання різних матеріалів. Зв’яжіться з нами, щоб узгодити деталі співпраці. Відправлення готової продукції організовано в усі куточки України. Оформити замовлення легко – скористайтесь формою на сайті або зателефонуйте нам.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.