Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання ПЕТ

Залишити заявку

  Різання ПЕТ лазером: переваги технології

  Лазерне різання ПЕТ дає можливість обробляти поліетилентерефталат з максимальною точністю та високою швидкістю. За допомогою сучасного високотехнологічного обладнання вдається розкроювати тонкі плівки, так і широкоформатні листи великої товщини.

  Чому різання лазером ПЕТ все частіше використовується для розкрою полістиролу? Ця технологія має цілий комплекс переваг:

  Поліетилентерефталат – матеріал, який є сировиною для плівок, тканин, пластин. Він є шаром тонкого (до 2 мм) пластику з прозорою структурою. Ця сировина використовується як заготівля для виготовлення захисних пристроїв, виставкових стендів, скління, пластикової тари, трафаретів, а також у меблевій промисловості, для виробництва електроізоляційних плівок. Для обробки ПЕТ без деформації та погіршення якості лазерне різання підходить найкраще.

  ПЕТ – міцний та стійкий до впливу вологи та механічних навантажень матеріал. Робота з ним потребує застосування сучасного високоточного обладнання, яке дозволить отримати ідеально рівні кромки без дефектів. На фрезерному верстаті різання ПЕТ провести досить складно, адже краї матеріалу змінюються і різ не вдається зробити рівним.

  Лазерне різання ПЕТ у компанії TheGravix – це доступна ціна послуги та гарантована відповідність макету у найдрібніших деталях. Ми використовуємо новітнє обладнання, верстати високої міцності, обладнані інструментами, стійкими до стирання, що забезпечують ідеальні різи та кромки ПЕТ. Розкрій можливий як за прямою, так і з різними вигинами.

  Як замовити різання ПЕТ

  Різання ПЕТ лазером в Україні – це широкий спектр доступних варіантів розкрою. Ви можете замовити різання ПЕТ онлайн – достатньо залишити заявку на сайті, і ми зв’яжемося з вами для узгодження деталей. Доставка готової продукції здійснюється на всій території країни.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.