Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання: особливості та переваги

  Лазерне гравіювання, як і в інших регіонах України, користується чималим попитом. Ця технологія дозволяє безконтактним способом наносити зображення на різні матеріали, отримуючи, таким чином, справжні шедеври, які були б неможливі без застосування лазера.

  Гравірування лазером має на увазі не вирізання, а випаровування частини матеріалу з його верхнього шару. Причому це випаровування відбувається строго по заданих лініях, що відповідають ескізу. Верстати з ЧПУ допомагають переносити зображення, завантажене в програму, на основу, якою може використовуватися шкіра, скло, дерево, метал, фанера, акрил та інші матеріали.

  Купити лазерне гравіювання – отже, отримати вироби гарантовано високої якості. Картинки дуже важко видалити (для цього доведеться докласти великих зусиль), вони не стираються, не вигоряють, не розтріскуються. Це стійкі, стійкі до зовнішніх впливів малюнки та написи, які залучають багатьох виробників предметів побуту, інтер’єрних деталей, рекламної продукції, електротехніки та ін.

  Серед переваг технології варто зазначити:

  Лазерне гравіювання на замовлення – послуга, якою часто користуються виробники найрізноманітніших товарів. Цей метод дозволяє проводити обробку лазером поверхні швидко, безпечно, без зайвих витрат. У цьому немає зміни кольору матеріалу, його структури. Може спостерігатися легке оплавлення матеріалу в зоні обробки, яке не помітне неозброєним оком і збільшує гладкість і красу ліній.

  Зробити лазерне гравіювання можна на різних предметах та матеріалах

  Лазерне гравіювання в Україні справді популярне, адже за її допомогою можна створювати широкий спектр актуальної продукції. Лазер використовують для створення маркування на товарах (наприклад, тарі), нанесення логотипом та іншої корпоративної символіки (брендування), виготовлення сувенірів, іменних презентів. Лазерне гравіювання дає можливість створити предмети, яким не страшні ушкодження – такий малюнок не розтріскається, не дряпається, не вигоряє. Він не потребує додаткового захисного покриття, виглядає витончено, модно, красиво. За допомогою лазерного обладнання виробляють офісні таблички гардеробні номерки, жетони, бейджики, призові статуетки та кубки, листівки, нагородні дошки та грамоти, медалі, панелі приладів, календарі, фото, картини та багато інших предметів, якими у звичайному житті людина користується щодня.

  Замовте лазерне гравіювання на сайті TheGravix

  Лазерне гравіювання – це доступна ціна та висока швидкість виконання замовлення. Компанія TheGravix приймає замовлення на нанесення гравіювання на різні матеріали за ескізами замовника. Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати нам (всі контакти вказані на сайті). Лазерне гравіювання замовити легко – користуйтеся сучасними технологіями для отримання ексклюзивного результату.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.