Кошик

Безкоштовна доставка від 1500грн

TheGravix © 2023 . Всі права захищені.

Розробка та просування сайту SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Студія лазерного гравірування

Інформація

Про компанію

TheGravix – компанія, яка за 5 років присутності на ринку України зуміла здивувати споживачів не лише якістю виконаної роботи, а й технологіями, які використовуються для реалізації ідей наших клієнтів. Ми протягом тривалого часу вивчали доступні методи та обладнання, які використовуються в усіх куточках світу, тестували різні рішення та вибирали найкращі з них. TheGravix — це найсучасніша студія лазерного різання та гравірування, що надає послуги з обробки різноманітних матеріалів. Працюємо зі склом, акрилом, металом, шкірою, деревом, пластиком, папером і картоном, фанерою, шпигуном, поролоном та іншими основами для гравірування та різання.

Співробітники студії Gravix – це фахівці, які не просто володіють навичками роботи з наданим обладнанням. Наша команда – професіонали у сфері творчості та дизайну. Є кілька варіантів співпраці: ви надаєте ескізи, ми виконуємо замовлення в точній відповідності, або ви повідомляєте нам, що хочете отримати, а ми генеруємо ідеї та реалізуємо їх після погодження.

TheGravix вирізає, гравірує та друкує. Ми допоможемо вам отримати саме той результат, на який ви очікуєте. Наш офіс знаходиться в Броварах, але це зовсім не обмежує географію замовлень. Ми приймаємо заявки онлайн – і в даному випадку відстань не має значення.

0
років на ринку
0 +
клієнтів
0 +
гравіровок
0 +
різок

Інші

Наші послуги

ПортфолІо

Приклади робіт

Співробітництво

Є проєкт?
Давайте обговоримо.

TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.