Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне гравіювання на фанері

Залишити заявку

  Лазерне гравіювання фанери у Києві

  Лазерне різання та гравіювання фанери дає можливість отримувати вироби високої якості та з детальною деталізацією зображень. Завдяки застосуванню лазерного обладнання для розкрою фанерних листів вдається суттєво скоротити витрати матеріалу, адже при різанні практично немає відходів. При цьому край краю виходить рівною, гладкою, без дефектів, зазубрин, сколів і шорсткостей. Обробка дозволяє отримувати елементи будь-якої форми та складності, зокрема вироби складної конфігурації, які вирізати іншим способом проблематично. Лазер не контактує безпосередньо з поверхнею фанери, його промінь проникає в важкодоступні місця.

  Лазерне гравіювання на фанері – потрібне рішення для нанесення різних зображень, логотипів, написів, декоративного оздоблення продукції. Такі деталі нерідко беруть участь у створенні затишного та стильного інтер’єру, використовуються як сувеніри та пам’ятні презенти. Еко продукція сьогодні у тренді – робіть модні подарунки.

  Виготовлення гравірованих фанерних виробів

  Різання фанери та її обробка – одна з послуг, які надає компанія TheGravix. Для наших клієнтів – якісне лазерне гравіювання фанери, ціна якої доступна, а терміни виконання різання та нанесення зображень – максимально короткі. Наші фахівці приймають замовлення будь-якого типу складності та допомагають вам підготувати матеріали для створення продукції на продаж або для проведення рекламних кампаній. Ми приймаємо оптові та роздрібні заявки та доставляємо готові вироби по всій території України.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.