Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

УФ друк на фанері

Залишити заявку

  УФ друк на фанері у Києві

  Друк на пластиці в Києві з кожним роком стає все більш популярною та затребуваною послугою. Такий спосіб нанесення зображень має цілу низку переваг перед іншими методами створення рекламної продукції. Накочування плівки та трафарети не дають можливості захистити зображення від руйнування під впливом вологи, температурних перепадів, механічних навантажень. Кольоровий друк на пластиці зберігає свою якість та цілісність довгий час незалежно від зовнішніх впливів.

  Ультрафіолетовий друк дозволяє створювати як плоскі, так і рельєфні зображення на пластикових заготовках. Вона виконується у різних кольорах, приваблює насиченістю, точністю ліній, тривалим терміном служби, привабливістю. До того ж, ультрафіолетовий друк на пластиці повністю безпечний для людини та навколишнього середовища.

  На якій фанері можна виконати друк?

  Особливості технології дозволяють застосовувати її на всіх видах матеріалу – на спіненій сировині, білих, жовтих, матових, прозорих пластиках. Даний спосіб використовується для виробництва інтер’єрної продукції та рекламних товарів – табличок, вивісок, банерів, щитів, стендів та ін.

  Якісний друк: переваги зображень на фанері

  У процесі друку для виготовлення продукції використовуються спеціальні принтери та тверді уф-чорнила. Не застосовуються проміжні носії, картинка відразу переноситься безпосередньо на пластик, завдяки чому забезпечується максимально глибоке проникнення чорнила в структуру матеріалу. Такий підхід дозволяє отримати низку переваг готової продукції:

  Нанесення друку на такий матеріал, як пластик, дозволяє створювати вироби, які не втрачають привабливого зовнішнього вигляду та не отримують пошкоджень при впливі миючих засобів, розчинників та побутової хімії, ультрафіолетових променів, механічних навантажень. Якість картинки фотографічна – вона повністю відповідає тому зображенню, яке було замовлено та відображено на ескізі.

  Що можна завдати на пластик? Найчастіше цей матеріал використовують для створення рекламних конструкцій та розміщення на них найрізноманітнішої маркетингової інформації. Але не тільки у сфері просування актуальний друк на пластиці. Така технологія допомагає виконувати гарні сувеніри, елементи інтер’єру, аксесуари.

  Терміновий друк на фанері: як замовити послугу

  Друк на пластиці приваблює ще однією своєю характеристикою – вартість її порівняно невелика і дозволяє створювати стильні та довговічні вироби у необхідній кількості без великих грошових витрат. Друк на пластиці – це доступна ціна та висока швидкість виконання замовлень. Фахівці компанії TheGravix виготовляють продукцію різних розмірів – від невеликих елементів до масивних рекламних щитів та справляються з поставленими завданнями в оперативні терміни без затримок та втрати якості.

  Ми виконуємо друк на пластиці в Україні за вигідними для клієнта умовами. Ви можете оформити заявку на послугу онлайн або, зв’язавшись з нами по телефону. Наші співробітники допоможуть визначити оптимальні умови роботи, нададуть інформацію про здібності обладнання та технології. Ви також можете замовити друк інших носіїв – на склі, ПВХ, акрилу.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.