Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання ізолону

Залишити заявку

  Лазерне різання ізолону в Києві

  Ізолон – широко затребуваний матеріал, що є спіненим поліетиленом. Ізолон відомий як «туристична пінка», що часто використовується для виробництва пакувальних матеріалів, підкладок, вкладишів, перегородок у коробках для упаковки.

  Різання ізолону за допомогою лазерного обладнання дозволяє досягати найвищої точності виробів, що виготовляються. розкрій проводиться за наданими замовником макетами та ескізами, завдяки чому результат повністю відповідає заданим параметрам.

  Різання ізолону лазером має чимало переваг:

  Ізолон – матеріал м’який, з дрібної структурою, тому обробка його механічними методами з використанням звичних всім ріжучих інструментів у більшості випадків пов’язана з деякими складнощами. Ізололон легкий, зміщується, вимагає надійної фіксації при розкрої вручну або на верстатах. Такі технології не дозволяють отримати готові елементи без дефектів та з точними лініями різання.

  Замовити різання ізолону сучасним лазером ви можете у компанії TheGravix

  Ми допоможемо створити деталі необхідної форми з точною відповідністю параметрам, заданим макетом. Ізолон забезпечить надійний захист упакованих товарів від вологи, він має високу стійкість до впливу температур, захищає від механічних пошкоджень. Замовляйте якісну упаковку – зробити це можна онлайн на нашому сайті або, зв’язавшись з нами по телефону.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.