Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Про компанію

TheGravix – компанія, яка за 5 років присутності на українському ринку зуміла здивувати споживачів не тільки якістю виконуваної роботи, а й застосовуваними для реалізації задумів наших клієнтів технологій. Ми довго вивчали доступні методи і застосовується у всіх куточках світу обладнання, відчували різні рішення і зупинили свій вибір на кращих з них. TheGravix – це студія сучасної лазерного різання і гравіювання, що надає послуги з обробки самих різних матеріалів. Ми працюємо зі склом, акрилом, металом, шкірою, деревом, пластиком, папером і картоном, фанерою, шпигуном, поролоном і іншими основами під гравіювання і різання.

Співробітники студії TheGravix – фахівці, не просто мають навички роботи з наданим обладнанням. Наша команда – професіонали в сфері креативу та дизайну. Варіантів співпраці кілька: ви надаєте ескізи, в ми виконуємо замовлення в точній відповідності або ж ви розповідаєте нам про те, що хочете отримати, а ми генеруємо ідеї і реалізуємо їх після затвердження.

Компанія TheGravix ріже, гравірує і друкує. Ми допомагаємо отримати саме той результат, якого ви очікуєте. Наш офіс розташований в Броварах, але то зовсім не обмежує географію замовлень. Ми приймаємо заявки онлайн – а в цьому випадку відстані не має ніякого значення.

0
років на ринку
0 +
клієнтів
0 +
гравіровок
0 +
різок

THEGRAVIX

Переваги

01

Стійкість

Лазерне гравірування дає практично «вічне» зображення, яка не змиється і не зітреться, оскільки буквально випалено на матеріалі. Логотип або напис на виробі не схильні до ніяких зовнішніх чинників і прийдуть в непридатність тільки разом з самою річчю.

03

Економічність

Економічний спосіб, якщо замовляти середній або великий тираж. При замовленні хоча б 50 примірників лазерне гравіювання стає не такою дорогою, адже вартість кожного окремого виробу відчутно знижується.

02

Універсальність

Універсальність. Випалювати лазером потрібні написи і малюнки можна не тільки на металі, а й на дереві, склі, шкірі, акрилових поверхнях. Цей спосіб застосовується навіть для нанесення зображень на кружки і інший посуд за умови, що вона металева.

04

Органічність

Органічність. Гравірування – це не чорнильна зображення. Такий логотип здається зробленим на речі спочатку, а не доданим після.

Сотрудничество

НАШИ КЛИЕНТЫ

Співробітництво

Є проєкт?
Давайте обговоримо.

TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.