Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

УФ-друк на дерев'яних кубиках

Залишити заявку

  УФ-друк на дерев'яних кубиках

  Якщо ви хочете створити красиві та недорогі сувеніри з деревини – замовте брендування дерев’яних кубиків. Ці прості та нехитрі вироби стануть приємним та креативним презентом друзям, колегам, потенційним клієнтам. Ультрафіолетовий друк на кубах з дерева дає можливість отримати відмінні результати нанесення:

  Чому варто замовити УФ-друк на простих дерев’яних кубах? Фарба щільно прилягає до поверхні виробу, утворюючи тонку плівку, яка миттєво твердне. Таким чином, вдається отримувати картинки з високим відсотком деталізації елементів, друкувати на мінімальній площі, наносити зображення з тонких ліній. Технологія дозволяє використовувати всю палітру кольорів чорнила. Готові зображення стійкі до впливу вологи, температурних перепадів, тертя, сонячного світла. Створюйте стильні брендовані сувеніри, дитячі іграшки чи подарунки друзям.

  Як замовити друк на кубиках? Залишіть заявку на сайті компанії TheGravix або зв’яжіться з нами за телефоном. Ми приймаємо замовлення онлайн та здійснюємо доставку готової продукції по всій території України. Ціна ультрафіолетового друку на кубиках з дерева доступна, а якість завжди на висоті.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.