Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання полістиролу

Залишити заявку

  Лазерне різання полістиролу в Києві

  Різання полістиролу за допомогою СО2 лазера дозволяє отримувати вироби високої точності та будь-якої складності. Отримана продукція максимально відповідає заданим макетом параметрам та не має дефектів кромки. Різання полістиролу лазером проводиться і для обробки пластин великого розміру, і для розкрою плівок та тонких листів.

  Полістирол – термопластичний матеріал, який широко використовується в багатьох галузях промисловості. Використання для різання сировини лазера дає можливість уникнути найпоширеніших дефектів кромки – зазубрин, оплавлення, кривизни, сколів. Полістирол при лазерному різанні розкривається гладко, без необхідності додаткового шліфування поверхні. Колір зрізу не змінюється, може отримати ледь помітне оплавлення, яке не впливає на якість виробів, а забезпечує найбільшу гладкість різу.

  Коли варто замовити лазерне різання полістиролу? Цей матеріал часто використовується для виготовлення рекламної продукції, вивісок, табличок, декоративних та промислових виробів. це найбільш поширений у світі полімер, що став таким завдяки відмінним експлуатаційним властивостям та характеристикам.

  Міцність полістиролу дає змогу виготовляти з нього технічні деталі. Але за допомогою механічного різання отримати кромки з ідеальною геометрією практично неможливо. На допомогу приходить лазер, який забезпечує дуже тонку, без припусків різання будь-яких форм та конфігурацій. При лазерному різанні практично відсутні відходи матеріалу, що забезпечує високу економічність обробки.

  Компанія TheGravix надає послуги з різання полістиролу на високотехнологічному обладнанні

  Наші фахівці приймають у роботу замовлення будь-якої складності та надають допомогу у:

  Ми дотримуємось суворих вимог до якості виробів, що виробляються, та гарантуємо високий результат за доступних тарифів та мінімальних термінів реалізації проектів.

  Різання полістиролу в Україні: замовляйте послугу онлайн

  Ціна лазерного різання полістиролу TheGravix доступна і дозволить замовити необхідну кількість продукції без переплат. Ми не тільки ріжемо стирол, а й наносимо на поверхню виробів зображення методом гравіювання лазером, виготовляємо продукцію різного формату. Для замовлення залиште заявку на сайті і зв’яжемося з вами для уточнення деталей та погодження умов співпраці. Якщо у вас виникли питання про послуги – зв’яжіться з нами та консультанти нададуть докладні відповіді на всі ваші запитання.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.