Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання картону

Залишити заявку

  Лазерне різання картону в Києві

  Для того, щоб різати картон необхідно вирішити кілька завдань – міцно зафіксувати заготовку, позначити рівні та точні лінії різу, використовувати максимально гострий інструмент для отримання ідеально гладкого краю без дефектів. Всі ці складності змушують витрачати на різання багато часу, сил, грошей. Але сучасне обладнання допомагає впоратися із завданням без серйозних вкладень, адже у разі його застосування робота повністю автоматизована, проводиться швидко та надає ідеальні результати.

  Йдеться про таку послугу, як лазерне різання картону – технології, ціна застосування якої невисока, а якість готової продукції завжди на висоті. Випромінювачі лазерних променів використовуються в роботі з різними матеріалами і картон – серед них.

  Фігурне різання картону на верстатах з ЧПУ та лазером дозволяє створювати продукцію найвищої якості, будь-якої форми та розмірів. Це:

  Один з популярних напрямків – різання палітурного картону. Такий підхід до виробництва друкованої продукції дозволяє помітно скоротити витрати і досягти ідеального співвідношення ціни та якості виробів.

  Різання картону на верстатах з ЧПУ має й інші переваги:

  Ви можете замовити різання картону у компанії TheGravix. Наші працівники мають великий досвід застосування лазерного обладнання для обробки картонно-паперової сировини та точно знають усі нюанси подібної роботи. Ми приймаємо замовлення будь-якої складності та виконуємо їх швидко та з гарантією якості.

  Як замовити послугу?

  Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте нам. Ескіз можна надіслати на електронну пошту компанії (всі контакти вказані на сайті). Для отримання детальної інформації, зв’яжіться з нашим менеджером.

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Інші

  Наші послуги

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.