Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.

Лазерне різання тканин

Залишити заявку

  Лазерне різання тканини: особливості технології

  Різання тканини із застосуванням лазерного обладнання дає можливість отримувати вироби найвищої якості. Лазерне різання на тканині підходить для розкрою і натуральних, і синтетичних, і змішаних матеріалів, надає продукції оригінальний вигляд, дозволяє спростити процес різання та розкрою. Це безконтактний метод, у якому ріжучий інструмент (у разі промінь лазера) не стикається з матеріалом. Таким чином, тканина не потребує фіксації, натягування та інших ускладнюючих роботу процесів. Досить розкласти відріз та запустити програму розкрою.

  Лазерне різання тканини в Києві має попит і у власників швейного бізнесу, і у виробників різних інтер’єрних предметів, і у приватних клієнтів, адже в компанії TheGravix ви можете замовити втілення ваших найкреативніших ідей для створення шедеврів у будь-якій кількості. Викрійки можна зробити для пошиття одягу, головних уборів, домашнього текстилю, форми та інших речей, що потребують якісних, акуратних, рівних різів.

  Різання тканини не звичайними ножицями або різаками, а лазером, дає можливість отримати результат дуже високої якості.

  Лазерне різання по тканині: вибирайте сучасні технології для отримання якісного результату

  Майстри компанії TheGravix виконають усі побажання замовника. Надішліть нам макет заготовки і ми виконаємо роботу точно з замовленими параметрами. Така точність крою стала можливою завдяки застосуванню на підприємстві сучасного лазерного обладнання. Лазерне різання натуральної та синтетичної тканини обходиться за доступною вартістю – ціна такої послуги не надто відрізняється від розцінок на звичний усім розкрій. При цьому результат відрізнятиметься суттєво:

  Мода мінлива і щосезону на світових подіумах з’являються нові моделі стильного одягу, взуття, аксесуарів. Будьте у тренді – створюйте красиві, модні та обов’язково якісні речі. Розкрій лазером дозволить здійснити мрію дуже швидко.

  Лазерне різання тканини у Києві – один із напрямків діяльності компанії TheGravix. Зв’яжіться з нами, якщо вас зацікавила співпраця або ви хочете замовити порізку тканини за вашим проектом. Контакти для зв’язку розміщені на сторінках сайту – ви можете скористатися ними для отримання необхідної інформації.

  Лазерне різання тканини – спосіб, завдяки якому крою стає простим і гарантовано результативним процесом. Сучасна мода потребує інноваційних підходів для реалізації її ідей.

  Інші

  Наші послуги

  ПортфолІо

  Приклади робіт

  Співробітництво

  Є проєкт?
  Давайте обговоримо.

  TheGravix — креативна команда, яка створює унікальні рішення для Вашого бізнесу.