Кошик

Безкоштовна доставка від 1500 грн

TheGravix © 2024 . Всі права захищені.

Ефективне просування сайтів — SEO2.

Повернутись вгору
Соцмережі - / Inst.
Деревянные постеры

Постери з дерева: особливості друку

Дерев’яні постери – сучасне стильне рішення для декору інтер’єру. Виробник пропонує купити постери з дерева з різними сюжетами та тематикою. Не важко підібрати вироби для розміщення будинку, в кафе, в барі або пабі, в барбершопі, в офісі. При виборі звертайте увагу на розміри виробу, на його колірне оформлення і зміст картинки або напису. Віддайте перевагу якісним довговічним виробам із березової або вільхової фанери, додатково захищеним акриловим лаком.

Для нанесення зображень та написів на дерев’яну основу можна застосовувати різні методи, але в більшості випадків використовується метод ультрафіолетового друку.

Друк на дерев’яних постерах: як досягти відмінного результату

Дерев'яні постери з ультрафіолетовим друком

В основі методу ультрафіолетового друку на дерев’яних постерах лежить світловідбивне чорнило. У їхньому складі – спеціальні фотохромні елементи, що активізують хімічні реакції у полімерних матеріалах. При попаданні на дерево барвник під дією ультрафіолетового випромінювання моментально застигає, не розтікається, надійно фіксує зображення саме в тому вигляді, в якому воно і повинно бути збережене.

Ультрафіолетові промені успішно замінюють менш функціональне в таких ситуаціях нагрівання поверхонь. Завдяки впливу ультрафіолету чорнило глибоко проникають у структуру дерева та з’єднуються з нею. При цьому ціна друку на дерев’яних постерах залишається доступною і мало відрізняється від вартості друку сублімації, що забезпечує не настільки довговічний результат. УФ-друк – це екологічно, довговічно та завжди якісно.

Як наноситься зображення на дерев’яний постер

Перед тим, як приступити до зображення, поверхню майбутнього постера необхідно обробити. Її очищають від пилу та жиру, ґрунтують. У деяких випадках на постер наноситься шар білого барвника – така основа дозволяє посилити яскравість картинки.

На наступних етапах проводиться сам друк на сучасному друкарському устаткуванні:

  • основа фіксується на рамі принтера;
  • до друку запускається підготовлений файл із зображенням;
  • на основу наноситься необхідний принт;
  • чорнило проникає вглиб деревини і закріплюється під дією ультрафіолетового випромінювання.

Після завершення друку готовий виріб покривається акриловим лаком для захисту та покращення зовнішнього вигляду.

Чому варто вибрати ультрафіолетову печатку по дереву

лазерний друк на дерев'яних постерах

Багато років тому дерево було основним матеріалом для меблів та предметів інтер’єру. Згодом воно поступилося займаній ніші більш технологічним і сучасним матеріалам, у тому числі пластику. Але період відмови від натуральних матеріалів був недовгим і сьогодні продукція із безпечної, екологічної, затишної деревини знову у тренді.

Для декору приміщень все частіше вибирають стилі, що дозволяють наголосити на індивідуальності власника. Затребуваними елементами в декорі стали дерев’яні постери, на які методом ультрафіолетового друку можна нанести будь-які зображення і написи.

Ультрафіолетовий або лазерний друк на дерев’яних плакатах дозволяє отримати зображення високої якості. Фарба не залишається на поверхні, а проникає вглиб дерева, завдяки чому не опромінюється, не подряпується і не пошкоджується іншими способами. Такі картинки не вигорають і не вицвітають, їх можна мити.

Природна структура дерева, що проглядає через чорнило, надає плакатам вінтажного вигляду. Такий декор потрібний для використання в інтер’єрах в стилі Лофт, Мінімалізм та інших.

Дерев’яні постери з ультрафіолетовою печаткою мають художню цінність:

  • зображення може бути кольоровим чи чорно-білим;
  • регулювати яскравість чорнила можна за допомогою нанесення білої основи під друк;
  • прикрасити постер можна будь-яким малюнком або написом, адже перенесення зображень здійснюється за допомогою комп’ютерного керування, а не вручну.

Дерев’яні постери є яскравою і акцентною прикрасою будь-якого інтер’єру. Часто такі вироби можна побачити на домашніх кухнях, кафе, барах, офісах. Написи та картинки можуть бути персоналізованими – наприклад, фото власника або його улюблені вислови. У тренді – мотиваційні сюжети та постери українською мовою. Не менш затребуваними є “класичні” картинки – із зображеннями героїв мультфільмів, коміксів, серіалів, автомобілів та мотоциклів, людей, природи, країн, міст, космосу. На кухні, у барі, у магазині можна побачити постери із зображеннями продуктів харчування та напоїв, у тому числі – алкоголю. Підбирайте на свій смак та з урахуванням місця розміщення декору. Навряд чи в пабі чи барбершопі будуть доречні пасторальні пейзажі, а на домашній кухні – картини із зображенням засобів пересування.